اخبار ویژه
 • برگزاری کلاس آموزشی مدیریت و عملیات پس از برداشت میوه در سایت الگویی بادام در طرح گردوکارن روستای یانچشمه از توابع شهرستان بن باحضور محققین بخش گیاهپزشکی و خاک و آب مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان با حضور تعدادی از بهره برداران این طرح برگزار شد. که هدف از برگزاری این کلاس، آموزش بهره برداران در خصوص مدیریت باغات پس از برداشت محصول می باشد.
  1398/07/22
 • بازدید جناب آقای دکتر غریب ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان به همراه آقای نصیری معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، جناب آقای نادری فرماندار شهرستان بن و مهندس باقری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بن و دیگر همکارن این مدیریت از طرح انتقال آب و احداث سامانه نوین آبیاری مزرعه نسرم شهر بن که در طی این بازدید مهندس باقری اظهاد داشتند: طرح مذکور با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال کمک بلاعوض دولتی و مردمی جهت انتقال آب بطول 7 کیلومتر و اجرای سیستم آبیاری در سطح حدود 100 هکتار از باغات این شهرستان در شهربن در حال اجرا می باشد.
  1398/07/15
 • کارگاه آموزشی پرورش مرغ بومی روستایی به منظور توانمندسازی و ایجاد اشتغال و درآمدزایی زنان روستایی در حوزه مشاغل خانگی با حضور بیش از 30 نفر از بانوان روستای بارده شهرستان بن برگزار گردید.
  1398/07/11
 • همزمان با سراسر کشور طرح سرشماری زنبورستان شهرستان بن از 6 مهرماه آغاز و تا 19 مهرماه ادامه خواهد داشت.
  طبق اظهارات مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بن جناب آقای مهندس باقر باقری:  طرح سرشماری عمومی زنبورعسل از 6 مهرماه در سراسر شهرستان با فعالیت کلیه کارشناسان پهنه و با در اختیار گذاشتن کلیه امکانات مورد نیاز و موجود آغازشده و تا 19 مهرماه ادامه خواهد داشت. وی همچنین از زنبورداران خواست در بازه زمانی 6 تا 19 مهرماه که کار سرشماری انجام می‌گیرد از نقل‌وانتقال  و جابجایی کلنی زنبورعسل بپرهیزند تا کارشناسان مربوطه بتوانند آماربرداری دقیقی از فعالیت‌های آنان داشته باشد که بتوان جهت برنامه‌ریزی برای تأمین نهاده و تسهیلات موردنیاز زنبورداران اقدامات مناسب صورت پذیرد.
  1398/07/11
حضور و بازدید دکتر زینعلی مجری طرح گیاهان دارویی وزرات جهاد کشاورزی به همراه مهندس دانش معاون بهبود تولیدات گیاهی و مهندس شیرانی مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان و همچنین مهندس باقری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بن و همکاران بخش باغبانی این مدیریت از حدود 20 هکتار از اراضی زیر کشت گیاهان دارویی در این شهرستان که در بازدید صورت گرفته توصیه های فراوانی در خصوص افزایش سطح زیر کشت گیاهان دارویی گردید که این امر موجبات ایجاد اشتغال در شهرستان را فراهم می نماید.
1398/07/11
در روز دوشنبه مورخ 98/6/25 در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بن با حضور مسئولین استانی کلاس آموزشی ویژه کارشناسان پهنه شهرستان بن در خصوص نحوه بارگزاری اطلاعات زراعی، باغی و دامی در سامانه جامع پهنه بندی برگزار شد.
1398/06/26
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بن بمناسبت هفته دولت و مصادف با نماز عبادی سیاسی جمعه در تاریخ 8 شهریور 98 اقدام به برپایی میز خدمت جهت پاسخگویی به سوالات عموم مردم و نمازگزاران در مصلی نماز جمعه مسجد جامع شهر بن نمودند.
1398/06/10
حضور همکاران از اداره کل دفتر ساماندهی مراکز جهاد کشاورزی و شبکه ترویج وزارتخانه به همراه مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان و همراهان در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بن
1398/05/17
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal