اخبار ویژه
 • 21 الی 27 خرداد ماه، هفته جهاد کشاورزی گرامی باد
  1398/03/22
 • یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال. حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد مبارک باد
  1397/12/27
 • مهندس محمود حجتی ، وزیر جهاد کشاورزی در سفر به شهرستان لردگان از چند طرح کشاورزی و آبخیزداری در بخش های خانمیرزا و فلارد بازدید کردند - مهندس عطاء خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان ضمن اعلام این خبر افزود : آقای وزیر از طرح های انتقال آب چالگاه به دشت خانمیرزا ، آبخیزداری روستای کلامویی و فلارد یک بازدید کردند و از نزدیک با روند اجرایی این طرح ها آشنا شدند - در این سفر دکتر محمد خالدی ، نماینده محترم مردم شهرستان لردگان در مجلس و استاندار استان و تعدادی از مدیران کل استان آقای وزیر را همراهی می کردند.
  1397/10/29
 • مهندس عطاء خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان ضمن اعلام این خبر افزود : رمضانعلی محمودی از شهرستان لردگان : به عنوان منتخب کشوری در پرورش ماهی معرفی شد و از دست وزیر جهاد کشاورزی لوح تقدیر دریافت کردند.
  1397/10/15
این جلسه با حضور کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لردگان و رؤسا و کارشناسان بخش های سراسر شهرستان تشکیل شد.
1398/05/27
دکتر خالدی ضمن اعلام این مطلب افزود : این پروژه 100 هکتاری که با همکاری مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لردگان در حال انجام است باید سریعتر اجرا شود تا به رونق و توسعه اقتصادی آن منطقه کمک بکند.
1398/05/27
مهندس عطاء خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان ضمن اعلام این مطلب افزود : آقای دکتر خالدی از روند اجرایی طرح انتقال آب از منطقه کره بس و چالگاه به اراضی کشاورزی شهرستان خانمیرزا بازدید کردند و از نزدیک با روند اجرایی این طرح و پروژه آشنا شدند و بر انجام سریعتر این پروژه مهم و بزرگ و اقتصادی تأکید کردند.
1398/05/06
مهندس خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان ضمن اعلام این مطلب افزود : با همکاری مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری طرح تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی منطقه چغاده بخش فلارد در سطح 100 هکتار در حال انجام است که پس از تکمیل آن نقش مهمی در رونق بخش کشاورزی و توسعه اقتصادی منطقه خواهدداشت.
1398/05/01
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal